اتاق های سبتا چیست؟

شما  با توجه به نیاز و نوع کسب و کار و تجارت خود می توانید یک یا چند اتاق از اتاق های سبتا را انتخاب نمایید. عضویت در این اتاق ها شما را قادر می سازد تا با جامعه بزرگ اعضای سبتا در ارتباط بوده و از بانک جامع آن استفاده نمایید . این اتاق ها خدماتی را برای معرفی کسب و کار و فعالیت مربوط به اتاق در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات و ابزار های سبتا چیست؟

مجموع های از ابزار ها و خدمات متنوع مربوط به اتاق های سبتا ، با استفاده از خدمات علاوه بر بهبود کسب و کار خود  ریسک تجارت و فعالیت خود را نیز کاهش خواهید داد .

سئوالات دیگری دارید؟

چطور ثبت نام کنم؟


ثبت نام و عضویت در سامانه کاملا رایگان است و برای عضویت در سبتا پس از پر کردن فرم کوتاه ثبت نام یک ایمیل حاوی کد فعال سازی برای شما ارسال می‌شود. روی لینک فعال سازی داخل ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام شما تکمیل شود. شما با یک حساب کاربری می‌توانید از سایر خدمات سبتا استفاده نمایید


هزینه عضویت اتاق سبتا چقدر است ؟
 

هزینه استفاده از خدمات و عضویت در اتاق ها و ثبت ویژه گی های آن رایگان است و هزینه خدمات ویژه  بصورت کامل در صفحه تعرفه‌ها توضیح داده شده است.


 
چطور حساب مالی خود را شارژ نمایم؟
 

پس از ورود به حساب کاربری خود می توایند از منوی کاربری گزینه شارژ حساب را انتخاب نمایید ، سپس میزان مورد نیاز شارز مالی خود را وارد کرده و به صورت پرداخت آنلاین با درگاه بانک ملت کیف پول مجازی خود را شارژ کنید .با شارژ حساب مالی خود می توانید اتاق مورد نیاز خود را  خریداری نموده و یا تمدید نماید.


 
چطور اتاق ثبت کنم ؟
 

پس از ورود به حساب کاربری خود از بخش ثبت اتاق اتاق مورد نظر مربوط به کسب و کار خود را انتخاب نمایید ، شما قادر خواهید بود یک یا چند اتاق برای خود ثبت نمایید . پس از آن با انتخاب اتاق مورد نظر خود ، ویژه گی اتاق های خود را انتخاب و در نهایت برروی ثبت اتاق کلیک نمایید. پس از آن وارد تنظیمات اتاق خود شده و اطلاعات اتاق خود را تکمیل نمائید.


چطور تنظیمات اتاق خود را انجام دهم؟
 

پس از ورود به حساب کاربری خود ، از لیست اتاق های ثبت شده و بخش تنظیمات گزینه مشاهده را انتخاب نمایید ، سپس وارد تنظیمات اتاق مورد نظر شده و تنظیمات ویژه گیها و محتوایت اتاق را وارد کرده  و ذخیره نمایید.