قرارداد فی ما بین شما و سبتا 

با تشکر از بازدید شما از سامانه بازرگانی و تجارت ایرانیان ، لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید. اگر با این شرایط و قوانین موافق نیستید لطفا به بازدید از سایت خاتمه دهید. 

استفاده از  خدمات و ابزار های سبتا

از سرویس‌های ما سوء استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی بجز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم. 

تغییر در قوانین و مقررات

ما ممکن است این شرایط را تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌های ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. تغییرات بصورت عطف‌به‌ماسبق اعمال نمی‌شوند.

شرح قوانین :

1- عضویت در سایت رایگان است.
2- مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و سبتا در قبال سهل انگاری کاربران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.
3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
4- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهیست سایت حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.
5- سایت در قبال صحت و اعتبار محتویات ارائه شده اتاق کاربران هیچگونه مسئولیتی ندارد ، و چنانچه نامعتبر بودن اتاق کاربر آشکار شود ، سبتا اختیار کامل در حذف و یا  تعلیق اتاق مربوطه  را دارد.
6- علامت لوگو و نام سبتا متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.
7- شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسئولیتی ندارد.
8- کاربران حق تجارت با ابزارها و خدمات ارائه شده توسط سایت را ندارد و در صورت وقوع ،این عمل قابل پیگیری قضایی است.
9- مسئولیت روابط حاصل شده از ارتباطات ایجاد شده بین اعضاء مربوط به حریم شخصی آنها بوده و سبتا هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاصل از این روابط نیست.
10-هرگونه وجه انتقال یافته به حساب مالی کاربر به صورت حفاظت شده می باشد و امکان استرداد وجه واریز شده به حساب به هیج عنوان وجود ندارد.
11-کاربر بایستی از درج هر گونه محتوای غیر متعارف نظیر :
• هرگونه انتشار فیلتر شکن ها
• آموزش هک و کرک
• عدم رعایت کپی رایت نرم افزارها و فایل های خاص
• توهین به شخصیت ها ، سازمان ها و نهاد های رسمی دولتی و غیر دولتی
• ارائه محصولات جنسی و تصاویر مستهجن
• انتشار فیلم و موسیقی غیر مجاز
• و محتوای نامناسب و هجو
در اتاق خود پرهیز نمایند که در غیر اینصورت موجب غیر فعال شدن اتاق موردنظر خواهد شد .
12- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
13- عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.